MEC Gururla Sunar

Krizlerle şekillenen bir dünyada yeni heyecanlar yaratın.

Geleceğin liderleri bugünün başarılı iş insanları ve akademisyenleri ile tanışıyor.

Yakında.

Gençlerin Ekonomik Forumu; tüm dünyayı felç eden, yaşadığımız, çalıştığımız ve iletişim kurduğumuz yolları temelden değiştiren krizlere karşı atılabilecek en sağlam adımları, yeni kuşak gençler ve tecrübeli kuşakları bir araya getirerek tartışmak üzere ilk kez organize ediliyor.

Liderler krizler etrafında şekillenen günümüz dünyasında stratejilerini nasıl belirliyor? Salgından sonra ekonomi ve iş dünyasında meydana gelecek değişiklikler neler olacak? Yeni kuşak gençlerin refah dolu bir geleceğe sahip olmaları için neler yapması gerekir? Sürdürülebilir bir kalkınma adına gençler neler yapabilir?

En etkili gelecek stratejilerini tartışmak ve tasarlamak için önde gelen politika yapıcılar, CEO’lar, akademisyenler ve sanatçılarla iki gün boyunca yapılacak canlı online görüşmelere sizlerde katılın.

Neden katılmalısınız?

Son derece zorlu ve değişken bir dünyada attığınız adımları yönetmek oldukça güçtür. Kendinizi başarılı iş insanları ve akademisyenlerin tecrübeleri ile donatarak hayata karşı elinizi güçlendirin.

Yakında.

Benzersiz tecrübeler.

Farklı alanlarda başarı elde etmiş ve büyük sorumluluklar alabilen insanların tecrübelerini dinleme fırsatı kazanın.

İlham alın.

Çeşitli sektörlerden önde gelen iş insanlarının krizlerle nasıl başa çıktığını ve geleceğe nasıl hazırlandıklarını öğrenin.

Yeni atılımlar

Belirsizliklerle dolu bir dünyada, yarının size getirebileceği fırsatlar hakkında bilgi edinin. Hayal gücünüzün sınırlarını genişletin.

Gençliğin rolü.

Uzaktan devam eden eğitim, evde ve ekran başında geçen bir sosyal hayata rağmen yeni tecrübelerle geleceğe dair tekrar ümit kazanın.

Konuşmacılar

Çok yakında.